Susisiekite su mumis

TEL: + 86-576-86089873
Faksas: + 86-576-85062320
El. Paštas: sales@zjaike.com
Hangzhou gamykla: NO.7,22nd St., Xiasha, Hangzhou, Zhejiang
Taizhou gamykla: Yong'an pramonės zona, Taizhou, Zhejiang

Namuose > Atvejais

Atvejais

Kaip profesionalių gamintojas su turtingą patirtį daugiau nei 24 metus, AIKE platų produktų yra srove rankų džiovintuvas, oro rankų džiovintuvas, nerūdijančio plieno rankų džiovintuvas ir mažas rankų džiovintuvas ir rankų džiovintuvas elektronikos komponentų įvairovė. AIKE vystymo grupė yra įsipareigojusi integruoti naujausius technologijų ir dizaino naujoves, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti visų klientų pasitenkinimą. Taikymo atvejai yra keičiamas taip:


Tarptautinis didelių bendradarbiavimo projektų: 2012 Londono Olimpinės žaidynės


Olimpinės žaidynės yra įtakingiausių sporto renginys pasaulyje, taip pat vienas iš svarbiausių veiklos pasaulyje. 2012 m. Londono olimpinių žaidynių paskirtų viešųjų pirkimų prekės ženklo rankų džiovintuvas---AIKE rankų džiovintuvas (AK2006H).


2012 London Olympic Games.jpg


Stotyse, oro uostuose ir kitose viešose vietose: Ningbo Airport


Ningbo uosto pagal saugos, paslaugų meistriškumo plėtros principus dėl keleivių, krovinių savininkams, oro linijų vienetus teikti aukštos kokybės apsaugos atsiradimas. Higienos ir aplinkos oro uostas yra labai svarbus. Kaip aukštos technologijos, aukštos kokybės advokatas, AIKE rankų džiovintuvas markės yra labai aukšto dažnio naudojamas didelių oro uostas Kinijoje.


Ningbo Airport.jpg


Juokingi Sekso Žaidimai


Dėl ligoninių yra vieta, kur švara yra svarbi, automatinis rankų džiovintuvai yra taip pat labai higieniška su daug modelių, įskaitant technologija slopina bakterijų augimą ir pelėsių. AK2030 buvo padėti ligoninėms, palengvinti jų naštą aplinkai jau daugiau nei 20 metų! Mes žinome, kad kiekvienos ligoninės tualetas yra skirtingos konstrukcijos ir taikymo reikalavimus, todėl yra įvairiausių energiją higienos rankų džiovintuvai, pasirinkti, kaip AK2006H, AK2070, leidžiant savo galimybe rinktis rankų džiovintuvai su teise oro srautas, garso ir energijos lygmenų, jūsų įrenginio.


Hospital.jpg


Mokyklos


AK2900 yra puikus tinka mokyklose, nes jis siūlo įprastinių garso ir oro srauto funkcijų išlaikyti savo apimtis iki minimumo, todėl ji netrikdo klasėje našumą. Be to, dėl bus realizuoti sutaupyti ekonominius ir aplinkos, todėl mokykloms taip pat bus naudinga AIKE rankų džiovintuvas. Perėjimas nuo popierinių rankšluosčių energiją rankų džiovintuvai leidžia taupyti energiją, sumažinti atliekų ir sutaupyti medžių, o taip pat savo tvarumo misija vertė mokinius mokyklos.


School.jpg


Dideli parodų rūmai: Canton sąžiningos parodų salė


Canton sąžiningos (Kinijos importo ir eksporto prekių tikrosios) buvo sėkmingai laukia daugiau nei 60 metų, kuris yra išsamūs tarptautinės prekybos atveju su ilgiausia istorija, didžiausio skalės, didžiausia prekių įvairovė ir geriausią sandorį rezultatus iš Kinijos. AIKE rankų džiovintuvas ir Canton sąžiningos bendradarbiavimas jau daugelį metų, buvo paskirta tiekėjų, Canton sąžiningos 2015 – 2017 m. teikti 370 rankų džiovintuvai, Canton sąžiningos parodų salė (Pazhou parodų salė) tualetai. Jis sveikas ir patogus sausomis rankomis patirties šimtai milijonų žmonių kiekvienais metais.


Canton Fair.jpg


Restoranų tinklas: KFC


Į Kinijos rinką daugiau nei kelis dešimtmečius, – tokių yra labai konkurencinga greito maisto paslaugų pramonės, KFC išlaikė didelį augimą, vystymąsi. Kruopštus paslauga yra svarbus todėl, kad KFC yra nenugalimas. Kai suaugusieji arba vaikai, visi turi namų jausmas. Siekiant padidinti klientų komfortą, AIKE rankų džiovintuvai pateikiami tualetai (AK2630T).


KFC.jpg


Žvaigždučių viešbučiai: Šanchajus viešbutis


Hilton, pasaulyje pirmaujanti viešbučių tinklas, sukurti "namų" prabangos komforto įspūdį kaip tikslas. Šanchajus Hilton Hotel griežtas reikalavimų detalės visur, su šiuo šiuolaikiniais baldais, visiškai funkcionalią virtuvę, moderni technika ir AIKE prekės ženklo produktus: AK2030.


Hilton Hotel.jpg


Pagrindinės bendradarbiavimo projektas: 2022 m. Azijos žaidynių stadiono


Azijos žaidimai yra didžiausias išsamus žaidimus Azijoje, procese taikant į Azijos žaidynes, Hangzhou pateikti sąvokos "žalia, protingas, Thrifty ir civilizuotas", ir tai, ką mes laikomės AIKE rankų džiovintuvas. Skirta didelės spartos rankų džiovintuvas plėtros bendrove, AIKE automatiniai elektriniai rankų džiovintuvai visiškai įkūnija charakteristikos "aplinkos apsauga" ir "intelektas". Po aršios konkurencijos, 2022 Azijos žaidimų Hangzhou olimpinis sporto centras, Azijos Žaidimai pagrindinis stadionas buvo pasirinktas kaip oficialus rankų džiovinimo mašinos AIKE rankų džiovintuvas.


2022 Asian Games Stadium.jpg


Restoranas


Transformacija, kad ėmėsi vieta per daug moderniame restorane viduje dizainas per pastarąjį dešimtmetį, tualetas tapo sritį, kuri vis labiau garner dėmesio ir toliau, ir aplinkos ir stiliaus restorane tualetai dažnai būna susiję su į kliento valgomasis patirtį. Kruopščiai suprojektuota prausyklos turės teigiamą poveikį restoranų versle ir rankų džiovintuvas yra paprastas ir nebrangus būdas atnaujinti išvaizdą, vandentiekis. Be to, kaip AK2800 nerūdijančio plieno rankų džiovintuvai gali pagerinti aplinką, vandentiekis, nes jie neturi sukelti užsikimšimo šiukšlių skardinių ir padėti išspręsti problemas, kurios negali išspręsti popieriniai rankšluosčiai.


Restaurant.jpg